Kasy fiskalne

Informujemy, że zgodnie ze zaktualizowanym projektem z dnia 10 października br., od 1 stycznia 2015 r. obowiązkiem stosowania kas, bez względu na obrót, zostaną objęci podatnicy świadczący m.in.: usługi w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów.

W tej chwili rozporządzenie Ministra Finansów jest już podpisane i czeka na publikację. W związku z powyższym chcemy zaproponować Państwu następujące rozwiązania:

1. Kasa Fiskalna K10 firmy ELZAB

k10_orange03

Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym. Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach, małyh placówkacch handlowych oraz medycznych. Solidna obudowa, prosta obsługa, intuicyjne rozwiązzania znane z telefonów komórkowych. Przetestowana w róznych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy. Kasa posiada możliwość wykonywania kopii zapasowej danych zgromadzonych na karcie pamięci bezposrednio na nosnik typu pendrive bez konieczności podłączenia do komputera. Wersja z pakietem (K10+) pozwala na wspołpracę z czytnikiem bezprzewodowym poprzez Bluetooth.

2. Kasa fiskalna Mini E firmy ELZAB

mini_e_grafitowa

Prosta  w obsłudze, bezawaryjna kasa fiskalna z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców, małych placówek handlowych oraz medycznych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna jak również sprawdzi się idealnie w pracy mobilnej. Do szczególnych zalet należy wymienić udzielanie rabatu lub narzutu na poszczególne pozycje paragonu oraz rabatu na cały paragon, przeglądanie i kasowanie pozycji sprzedaży w trakcie wystawiania paragonu, wprowadzenie ceny towaru w chwili sprzedaży (sprzedaż ze zmienną ceną), sprzedaż wiązana, przydatna dla tych par towarów, które są zawsze sprzedawane razem, wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r.

3. Kasa MOBILE HS EJ firmy POSTNET

1

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

.

.

4. Kasa fiskalna Nano E firmy Novitus

kasa-fiskalna-novitus-nano-e-lex5196552

Nowoczesna kasa fiskalna Nano E firmy Novitus przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych, usługowych oraz medycznych. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Dodatkowo, kasy z najnowszą homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar posiadają jeszcze więcej nowoczesnych funkcji.

.

Informujemy, iż powyższe kasy fiskalne są produktami firm z tradycją. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na chińskie produkty mało znanych firm, które pojawiły sie na polskim rynku. Zakup takich urządzeń wiąże się z problemami serwisowymi, brakiem części zamiennych oraz wieloma trudnościami w przypadku odczytów podczas awarii. Zachęcamy do wyboru kas fiskallnych tylko znanych i dobrych firm, które zagwarantują Państwu bezpieczeńsstwo.

Nasza firma doradzi, która kasa fiskalna spełni Państwa potrzeby. Posiadamy uprawnienia do fiskalizacji oraz serwisowania urządzeń fiskalnych  firm: ELZAB, Postnet, Novitus. Zapewniamy instalację i fiskalizację kasy oraz szybki i rzetelny serwis. Prowadzimy szkolenia z obsługi oraz zasad użytkowania kasy fiskalnej.